Uzņēmums

Uzņēmums


    ALTEHS ir vadošā stikla apstrādes un siltumizolācijas stikla ražošanas rūpnīca, kas atrodas Ziemeļlatvijā. Divdesmit gadu laikā stikla nozarē mēs esam paaugstinājuši savas produkcijas kvalitāti, modernizējot tehnisko aprīkojumu un iekārtas, kā arī paplašinot siltumizolācijas un apstrādes stikla klāstu. Tādējādi mēs varam piedāvāt saviem klientiem plašu siltumizolācijas stikla izstrādājumu klāstu. Mūsu produktu kvalitāte atbilst ES direktīvu sertifikācijas prasībām. 


    Mūsu partneri stikla tirgū ir logu, fasāžu un ziemas dārzu ražotāji, kā arī celtnieki un arhitekti ar lielisku redzējumu, lai piepildītu ikviena cilvēka sapni. Mūsu īpašās zināšanas ļauj mūsu inženieriem atrast labāko risinājumu, lai apmierinātu visu veidu projektus un koncepcijas. 


    Mūsu produkti tiek eksportēti uz Skandināviju, Īslandi , Apvienoto Karalisti un citām Rietumeiropas valstīm, piemēram, Nīderlandi, Beļģiju un Vāciju.


    ALTEHS turpina attīstīties, ieviest jaunas inovācijas un veikt tehnoloģiskus uzlabojumus. Lai palielinātu pievienoto vērtību un sasniegtu izcilību stikla izolācijas ražošanā.


Mēs strādājam globālā mērogā. Mēs domājam globāli.