ALTEHS piedāvā arī dziļās stikla apstrādes produktus, kas pretēji stikla paketēm, bieži vien ir galaprodukts. Šis produktu klāsts ietver tādus ēku elementus kā stikla durvis, starpsienas un stikla jumtiņus. Šos izstrādājumus var izmanot ne tikai būvniecības nozarē, bet arī ierīcēs (piemēram, plaukti ledusskapjiem), mēbeļu ražošanā (piemēram, galdu virsmas) vai pat saules enerģijas ražošanā (piemēram, stikls saules baterijās).

 

Šie stikla produkti tiek izgatavoti izmantojot stikla rūdīšanas, frēzēšanas, urbšanas, slīpēšanas, laminēšanas un sietspiedes tehnoloģijas.

Rūdīts stikls

tempered-glass.jpgRūdīts stikls ir viens no drošības stiklu veidiem, kas nodrošina apmēram trīs reizes lielāku izturību nekā parastais stikls, un lieces stiprību līdz 120 N/mm². Rūdītam stiklam saplīstot, tas sadalās mazos gabaliņos. Līdz ar to ir ļoti maza iespējamība, ka tas nodarīs kaitējumu cilvēkam. Turpretī, parastam stiklam saplīstot, tas veido bīstamas formas lauskas, kas var būt bīstamas.


Rūdītam stiklam piemīt ne tikai drošība un izturība, bet arī lielāka noturība pret nevienmērīgu termo sadali. Šī īpašība ļauj to izmantot tumšās (piemēram, masā tonētas) stikla fasādēs vai vietās, kur temperatūras sadalījums nav vienmērīgs. Ņemot vērā augstāk minēto, rūdītam stiklam piemīt unikālas īpašības, kas tam piešķir ļoti plašu pielietojumu.

Stikla jumtiņi

canopy-glass.jpgStikla jumtiņi ir priekšnoteikums jebkurai modernai ēkai. ALTEHS piedāvā plašu klāstu stikla jumtiņu, kuru parametrus (izmēru, stikla veidu, montāžas dizainu) iespējams izvēlēties pēc nepieciešamības. Domājot par stikla jumtiņu ar vislielāko drošību, mēs iesakām izvēlēties ne tikai rūdītu, bet arī laminētu stiklu, kas izgatavots no rūdītām stikla loksnēm.


ALTEHS piedāvā veikt aprēķinus slodzes izturībai, lai izvēlētos pareizo stikla biezumu un pozicionētu stiprinājuma punktus. Lai vislabāk atbilstu arhitektūras un tehniskajām prasībām ēkā, mēs piedāvājam ne tikai dažādus stikla veidus, bet arī plašā klāstā stiprinājuma elementus.

Stikla durvis

doors-glass.jpgLai padarītu biroja vai dzīvojamo ēku modernāku, iesakām pēc iespējas vairāk izmantot stiklu: no starpsienām, līdz stikla durvīm. Kopā ar attiecīgu aprīkojumu, stikla durvis izskatās estētiskas, ir izturīgas un neprasa lielus ieguldījumus. ALTEHS sniegs konsultācijas tehniskajos jautājumos un piedāvās labāko risinājumu jūsu ēkai.


Mūsu pieredze un zināšanas stikla nozarē un aprīkojuma izvēlē ļaus veiksmīgi realizēt jūsu iecerēto projektu.

 
Iekšējās stikla sienas interneta kompānijā. Rīga, Latvija.
Pilnstikla durvis bankā. Durvis izgatavotas no 10mm rūdīta stikla. Durvis ir bīdāmas uz abām pusēm. Slēdzamas. Objekts atrodas Cēsīs, Latvijā.
© 2009 "ALTEHS" SIA