ALTEHS piedāvā šādus stikloto alumīnija konstrukciju produktus:

 

Fasādes sistēmas

ALTEHS fasādes tiek īpaši izstrādātas, lai atbilstu mūsdienu arhitektūrai. Atkarībā no vajadzībām, jūs varat izvelēties tradicionālo režģa, paneļu vai augsto tehnoloģiju modulārās fasādes, kas ļauj ļoti ātri objektā veikt montāžas darbus.

 

Visas sistēmas ir savstarpēji savietojamas, kas ļauj logus, durvis, fasādes un jumtu sistēmas izmantot kopā, tādejādi nodrošinot konstrukcijas ar lielu projektēšanas brīvību.

 

Lai tiktu pieņemti labākie lēmumi, ALTEHS konsultanti jums palīdzēs pie projektēšanas darbiem un turpinās to darīt līdz pat projekta pabeigšanai.

 

Logi un durvis

Mājas logs ir burtiski jūsu logs uz pasauli, jūsu mājas ID karte, tāpēc alumīnija profili ir izmantojami katrā mājā. Piedāvājam dizainu no klasiskā un romantiskā līdz mūsdienu un urbānajam. Vairāk kā 400 krāsās, gan iekšpusei, gan ārpusei.

 

Izvēloties alumīnija logus, jūs izvēlaties daudzus gadus dzīvot bezrūpīgu dzīvi, jo alumīnijs ir viėns no izturīgākajiem celtniecības materiāliem un prasa minimālu apkopi, ļoti izturīgs, ar skaņas izolācijas funkciju. Turklāt, bīdāmie alumīnija profila logi nodrošina maksimālu gaismas iekļuvi telpā. Ļaujiet iespīdēt saulei!

 

Bīdāmās sistēmas

ALTEHS bīdāmās sistēmas izceļas ar savu daudzpusību. Bīdāmās konstrukcijas var izmanot kā durvis uz dārzu vai terasi, neapkurināmu telpu norobežošanai no dzīvojamām telpām, vai kā sienu, kas norobežo dzīvojamās telpas.  Neatkarīgi no tā, kā vēlēsieties izmantot bīdāmās sistēmas, tās vienmēr būs dekora elements interjerā. Turklāt, mūsu bīdāmās sistēmas, tāpat kā logu un durvju profili, ir iespējami dažādās formās un krāsās. Iespējams variēt arī izvēloties platumu un biezumu. Tas ļauj bīdāmajām sistēmām vienmēr perfekti saskanēt ar pārējiem logiem un  durvīm jūsu mājā, tādejādi radot harmonisku interjeru. ALTEHS piedāvātais sortiments un kvalitāte apmierinās visas jūsu vēlmes un prasības.

Fasāžu sistēma - CW 86

CW86.jpgCW 86 ļauj kasešu fasādes būvēt izmantojot tradicionālo stiprinājuma sistēmu (CW 86).


Unificētās fasādes (CW 86-EF) iespējams samontēt rūpnīcā, tādejādi paātrinot būvdarbu izpildi. CW 86 ir iespējams Strukturālais stiklojums (SG) un Kasešu stiklojums (CG). Sistēma ļauj motorizēt tādus elemuntus kā augšējo eņģu vai paralēlās atvēršanas logus. Var iekļaut dažādu veidu logus, durvis un bīdāmās sistēmas. Ir iespējamas dažādas krāsas iekšpusei un ārpusei. 

Fasāžu sistēma - CW 60

CW60.jpgCW 60 ir termiski uzlabota fasādes sistēma, kurā stiklojums ir nodrošināts ar piespiedēju uz atbalsta konstrukcijas un tiek turēts satverts atbilstoši augstumam 25mm.


CW 60 veido plaša profila klāstu un veicina integrāciju visu ventilācijas sistēmu tipiem, tā atbalsta profiliem piemīt arī augstas inerces vērtības, kopumā padarot CW 60 par lielisku sistēmu slīpajām, vertikālajām vai izliektajām konstrukcijām. Uzlabotais CW 60 piedāvā četrus individuālus risinājumus ārējam dizainam. 

 

Redzamais izmērs no iekšpuses: 60 mm

Redzamais izmērs no ārpuses: 60 mm

Fasāžu sistēma - CW 50

CW50.jpg50 CW ir fasādes un jumtu sistēmas, kas piedāvā neierobežotu radošuma brīvību un ļauj maksimāli apgaismot ēku.


Sistēma piedāvā 11 atsevišķus stilus ar iespēju variēt.  

 

Jebkura vertikālu un slīpu plakņu kombinācija ir iespējama kopā ar integrētām dažāda veida ventilācijas sistēmām. Plašā klāstā tiek piedāvātas fasādes ar dažādiem tehniskiem risinājumiem, piemēram, ugunsdrošības un augstas izolācijas risinājumiem.

 

Redzamais izmērs no iekšpuses: 50 mm

Redzamais izmērs no ārpuses: 50 mm

Logu un durvju sistēma - CS 86 High insulation

CS86.jpg

CS 86-HI ir daudzkameru sistēma logiem un durvīm, kas apvieno pievilcīgu dizainu, optimālu stabilitāti un augstu siltuma izolāciju.


Pateicoties izolācijas karkasa starplikām, CS 86-HI sasniedz Uf- vērtību līdz 1,2 W/m²K, padarot šo sistēmu par augstas energoefektivitātes sistēmu. Elastīgās izplešanās   starplikas durvju ventilācijā nodrošina stabilitāti visos laika apstākļos.

 

Sistēma nodrošina uz iekšpusi atveramus logus un uz iekšpusi un ārpusi atveramas durvis ( līdz 3 metriem). Turklāt, CS 86-HI durvis piedāva dažāda veida grīdas savienojumus, lai nodrošinātu skaņas, mitruma un siltuma  izolāciju.

 

Rāmis: 77 mm

Ventilācija: 86 mm (logam), 79 mm (durvīm)

Logu un durvju sistēma - CS 77

CS77.jpg

CS 77 ir termiski uzlabotas trīs kameru logu un durvju sistēmas, kurām raksturīga optimāli sakombinēta drošība un komforts.


Augstas siltumizolācijas līmeni garantē ar stiklšķiedru stiegrotas poliamīda starplikas ar ribām un/vai dobām kamerām.

 

Sistēma ir pieejama dažādās estētiskās formās, lai atbilstu šī brīža arhitektūras tendencēm, kā arī piedāvātu gan uz iekšu, gan uz āru veramās durvis un logus. Dubultās starplikas starp rāmi, ventilāciju un apakšējo drenāžu, nodrošina izcilu vēja un ūdens necaurlaidību. Ir iespējamas dažādas krāsas iekšpusei un ārpusei.

 

Rāmis: 68 mm

Ventilācija: 77 mm (logam), 68 mm (durvīm)

Logu un durvju sistēma - CS 68

CS68.jpgCS 68 ir termiski uzlabotas trīs kameru logu un durvju sistēmas, kurās sakombinēts augsts siltumizolācijas līmenis un drošība.


Sistēma ir pieejama dažādās estētiskās formās, lai atbilstu šī brīža arhitektūras tendencēm, kā arī piedāvātu gan uz iekšu, gan uz āru veramās durvis un logus. Dubultās starplikas starp rāmi, ventilāciju un apakšējo drenāžu, nodrošina izcilu vēja un ūdens necaurlaidību. Ir iespējamas dažādas krāsas iekšpusei un ārpusei.

 

Rāmis: 59 mm

Ventilācija: 68 mm (logam), 59 mm (durvīm)

Bīdāmā sistēma - CP 155

CP155.jpg

CP 155 ir siltumizolējoša bīdāmā sistēma ar ventilāciju, kopējais svars līdz 400kg un augstums līdz 3 metriem.


Sarežģītā uzbūve palīdz sasniegt augstas kvalitātes prasības, augstu siltumizolāciju un ērtu ekspluatāciju. Jaunos un pilnveidotos CP 155 var uzlabot ar High Insulation sistēmu. To iespējams piemērot visiem CP 155 tipiem, lai sasniegtu vēl labākus siltumizolācijas rādītājus.

 

Sistēma ir pieejama ar zemu slieksni, kas rada perfektu nepārtrauktību starp iekštelpu un ārtelpu, kā arī uzlabo iekļuvi ēkā. CP 155 ir aprīkots ar estētisku vidusdaļu un var tikt piemērots lieliem laidumiem. Maksimālam komfortam ir pieejami arī risinājumi automātiskai atvēršanai.

 

Kopējais sistēmas platums:

Rāmis: 155 mm /242 (3 -sliedes/ LS 3-sliedes)

Ventilācija: 68 mm

Bīdāmā sistēma - CP 96

CP96.jpg

CP 96 bīdāmie un paceļamie-bīdāmie elementi ir perfekta atbilde uz pieaugošo pieprasījumu pēc drošības un izturības par pievilcīgu cenu.


Elementi kombinēti ļoti tehniskā izpildījumā, tādejādi izveidojot inovatīvu sistēmu. Modelis CP 96-AP variants ar uzlabotu izturību pret ielaušanos, arī ir pieejams bīdāms un paceļams-bīdāms.  

 

Rāmis: 96 mm (2 –sliedes), 149 mm (3-sliedes)

Ventilācija: 43 mm

Bīdāmā sistēma - CP 45PA

CP45PA.jpg

CP 45Pa ir neizolēta bīdāmā sistēma, kas ir paredzēta, lai reaģētu uz jaunākajām estētikas un drošības prasībām. Sistēma ir pieejama funkcionālā un "softline" dizainā.


Profila platums ir samazināts līdz minimumam, kas ļauj maksimāli izgaismot ēku. CP 45Pa apvieno jaunākās tehnoloģijas, piedāvājot ļoti konkurētspējīgus risinājumus.

 

Rāmis: 61 mm (viensliežu), 50 mm (2-sliedes)

Ventilācija: 29 mm

 
Automašīnu salons Cēsīs, Latvijā. Reynaers alumīnija sistēma un AGC Stopray Vision-50 stikls.
Lielveikals Cēsīs, Latvija. Reynaers alumīnija sistēma un AGC Privablue masā tonēts rūdīts stikls.
Privātmāja Raunā, Latvijā. Reynaers alumīnija sistēma un AGC Stopsol classic clear stikls.
Ofisu ēka Valmierā, Latvija. Reynaers alumīnija sistēma un AGC Stopsol stikls.
Lielveikals Valmierā, Latvija. Reynaers alumīnija sistēma un Pilkington Neutral 70/40 stikli.
Jauna lielveikala alumīnija stikla fasāde būvniecības stadijā.
Bīdāmās sistēmas durvis no Reynaers alumīnija profiliem. Gatavas iepakošanai.
Reynaers alumīnija sistēmas fasāde un AGC Stopray Vision 50 stikla paketes noliktavai Priekuļos, Latvijā.
Alumīnija fasāde smago automašīnu servisa kompānijai Cēsīs, Latvijā.
© 2009 "ALTEHS" SIA