ALTEHS ražo stikla paketes uzņēmuma stikla pakešu ražošanas rūpnīcā. Pieredzējušie darbinieki, nozarē vadošās iekārtas un rūpes par kvalitāti padara mūsu produktus par augstākās kvalitātes. ALTEHS saviem partneriem var piedāvāt kvalitatīvas īstermiņa piegādes par konkurētspējīgām cenām. Mēs nemitīgi strādājam pie produktu attīstības un īstenojam ražošanā jaunākās tehnoloģijas. Spējam pielāgoties klientiem un ražot produkciju atbilstoši uzstādītajām tehniskajām prasībām.

Termo-starplikas

swisspacer_ohne.jpgRažotajās stikla paketēs izmantojam tirgū vadošās termo-starplikas. ALTEHS ilgtermiņa partneris jaunākās paaudzes starpliku piegādē ir Šveices kompānija Swisspacer.


SWISSPACER ir termiski optimizēta termo-starplika, kas izgatavota no augstvērtīga kompozītmateriāla un metāla apvalka, no alumīnija vai nerūsējošā tērauda. Tas garantē hermētiskumu - iepildītās gāzes noplūdei un neļauj stikla paketē iekļūt ūdens daļiņām. SWISSPACER ir mehāniski un termiski izturīgs līdz 100 °C temperatūrai.

Termo-starplikas vairākās krāsās

swisspacer_farbe.jpgALTEHS piedāvā stikla pakešu termo-starplikas vairākās krāsās pieejamas gan noliktavā, gan pēc pasūtījuma, lai dotu klientiem plašas iespējas realizēt savas idejas.


ALTEHS noliktavā pieejamas dažāda biezuma starplikas šādās krāsās:

Titāna pelēks RAL 9023
Melns RAL 9005
Balts RAL 9016
Gaiši pelēks RAL 7035

 

Pēc pasūtījuma ALTEHS piedāvā dažāda biezuma starplikas šādās krāsās:

Safīra zils RAL 5003
Gaiši brūns RAL 8003
Tumši brūns RAL 8014
Sēra dzeltens RAL 1016
Dzeltenīgi zaļš RAL 6018
Opāla zaļš RAL 6026
Brūnganīgi zaļš RAL 7013
Bēšs RAL 1001
Bēšīgi brūns RAL 1011
Pasteļ dzeltens RAL 1034
Zāles zaļš RAL 6010
Gaiša ziloņkaula RAL 1015
Sarkanbrūns RAL 8012

Šie toņi ir pieejami pasūtījumiem no 400 kvadrātmetriem.

Augstas siltumizolācijas paketes

passive-unit.jpg

Būvniecība virzās uz augstāku siltumefektivitāti un mazāku vides piesārņošanu. Stikla paketes ar augstu siltumizolāciju ir viens no galvenajiem elementiem, lai sasniegtu šo mērķi.


ALTEHS piedāvā trīskāršas stikla paketes ar U-vērtību līdz pat 0.5 W/m2K (biezums no 44mm). Izmantojot termo-starplikas, var panākt vēl zemāku loga U-vērtibu. Ja nepieciešams, ALTEHS piedāvā arī Kriptona gāzes uzpildi stikla paketēs, kas vēl vairāk samazina U-vērtību.  

Saules enerģijas aizsardzības paketes

sun-unit.jpg

Saules enerģijas aizsardzības stikls palīdzēs kontrolēt saules enerģijas daudzumu, kas iekļūst ēkā. Ar saules aizsardzības stiklu jūs ietaupīsiet naudu, samazinot enerģijas daudzumu, ko izmantojat gaisa kondicionēšanas sistēmās. Kontrolējot iekštelpas temperatūru un gaismas līmeni, palielināsiet komforta līmeni ēkā.


Ir vairāki veidi kā aizsargāt savu ēku, lai  iekštelpās neiekļūtu pārāk daudz saules enerģijas:  

1) Izvēloties masā tonētos stiklus. Tie ir salīdzinoši tumši, kas bez saules enerģijas ierobežošanas dos arī papildus "privātumu", taču tos parasti nepieciešams rūdīt un tas palielinās šo stiklu cenu.

2) Izvēloties spoguļa tipa stiklus. Šiem stikliem gaismas atstarošanas īpašības ir lielākas kā standarta paketēm un, ja tas iederās jūsu arhitektūrā, iegūsiet efektu, bet lētāku risinājumu, jo šie stikli nav jārūda.

3) Maksimālai saules aizsardzībai izvēloties kombinetos tonētos un spoguļa tipa stiklus.

4) Ir arī citas iespējas. ALTEHS var piedāvāt iekšējās žalūzijas (stikla paketē starp divām stikla loksnēm), ārējās žalūzijas vai saules aizsardzības tekstilizstrādājumu uz ārējās stikla virsmas.

Skaņas izolācijas paketes

sound-unit.jpgLai palīdzētu ierobežot pieaugošo trokšņa piesārņojumu mūsu ikdienas vidē, ALTEHS piedāvā stikla paketes, kas var samazināt troksni līdz pat 50dB. Šos akustiskos rādītājus var sasniegt izmantojot speciālu skaņas izolācijai paredzētu stiklu un pareizi to iebūvējot paketē. 


Lai palielinātu skaņas izolāciju, nepieciešams izvēlēties vienu vai vairākas no šīm iespējām:

1) Palielināt stikla masu, kas izmantots paketes kompozīcijā;

2) Izmantot speciālu laminētu stiklu ar īpašu trokšņu slāpējošu plēvi starp stikliem;

3) Izmantot dažāda biezuma stikla loksnes, lai izvairītos no rezonanses efekta;

4) Izvēlēties lielāku attālumu starp stikliem, palielinot stikla paketes biezumu.

Ugunsdrošās stikla paketes

fire-unit.jpg

Ir divi pamata kritēriji, kas nosaka stikla ugunsizturību:

- liesmu aizturēsana (samazināts starojums);

- uguns aizturēšana (pilnīga izolācija).


Pirmais - liesmas aizturēšanas kritērijs var tikt izpildīts ar rūdītu stiklu. Šis stikla veids ir šķērslis liesmām, bet ne siltumam, kas nāk no uguns.

Otrais - uguns aizturēšanas kritērījs var tikt izpildīts ar stiklu, kas ir laminēts ( no divām vai vairākām stikla loksnēm) ar īpašu starpslāni starp stikliem, kas ir barjera ne tikai liesmai, bet arī siltumam.

Stikla paketes ar vitrāžas dekorējumu

lead-unit.jpgPiešķir savai mājai raksturu un izvēlies ārdurvis ar vitrāžas dekorējumu! Mēs varam piedāvāt plašas svina, kristālu un krāsainās plēves iespējas, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Turklāt, sakombinējot vitrāžas un dekoratīvos stiklus no mūsu dekoratīvo stiklu klāsta, jūs iegūsiet nepieciešamo privātumu un pārsteidzoši labu rezultātu.


 Mūsu dekoratīvo stiklu klāsts ir sekojošs:

- Diamante/ Waterdrop;

- Matelux/ Opal;

- Delta M;

- Crepi;

- Katedral:

- Chinchilla;

- Reedet/ Flutes;

- Cura/ Kura

- Niagara;

- Atlantic.

 
Mājas Islandē, dažādās vietās. ALTEHS šīm mājām piegādāja stikla paketes.
Vairāku dzīvokļu māja Islandē. ALTEHS piegādāja stikla paketes.
Stikla paketes tika piegādātas atbilstoši ziemas dārza vajadzībām: trīskāršas, rūdītas ārpusē, saules aizsardzības, laminētas iekšpusē. Jūrmala, Latvija.
Stikla pakete ar vitrāžas dekorējumu Anglijas tirgum.
ALTEHS ir izstrādājis speciālas paletes stikla pakešu piegādei standarta izmēru logu ražotājiem.
Tiek organizētas īstermiņa vietējās piegādes.
© 2009 "ALTEHS" SIA