ALTEHS uzsāka logu un durvju ražošanu 1999. gadā. Šajā laika posmā ALTEHS ir uzkrājis nepieciešamo pieredzi , lai piedāvātu produktus, ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajos tirgos. Pateicoties mūsu ģeogrāfiskajam novietojumam, eksportējam mūsu logus un durvis uz Zviedriju un Norvēģiju.

 

ALTEHS ir pieredzējis vairākus logu attīstības posmus un šobrīd var piedāvāt augstākās kvalitātes un nākotnes prasībām atbilstošus logus un durvis – tādus logus un durvis, kas piemērotas ekoloģiskam dzīvesveidam. Tas nozīmē - logi ar augstu siltumizolāciju, kas prasa mazākus izdevumus mājas apsildīšanai, un iespēju izmantot modernas, videi draudzīgas mājas apkures sistēmas.

 

Ar skatu nākotnē: Jaunais Geneo profils

geneo.jpgAr jauno Vācijas ražotāja REHAU patentēto Geneo profilu ALTEHS ražo logus un durvis ar Uw līdz pat 0,8 W/m2K. Geneo nosaka jaunu standartu plastikāta logiem, pārvēršot to par modernāko un izturīgāko logu tipu tirgū.


Logi ar Geneo profilu sniedz šādas priekšrocības:

 

1) Siltuma izolācija. Ar labākas siltumizolācijas logiem jūs ietaupīsiet naudu par mājas apkuri. REHAU ir veicis pētijumus, kas pierāda, ka nomainot vecos koka logus no 80 gadiem uz Geneo, var ietaupīt līdz pat 76% enerģijas un samazināt rēķinus mājas apkurei.

 

2) Skaņas izolācija. Geneo logi padarīs jūsu dzīvi komfortablāku. Ar Geneo logiem jūs varat sasniegt augstāko skaņas izolācijas klasi, bez jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz siltumizolāciju.

 

3) Drošība. Ar standarta Geneo profilu jūs saņemat aizsardzību pret ielaušanos līdz 2. pretestības klasei. Veicot papildus pasākumus, iespējams sasniegt pat 3. pretestības klasi.

 

4) Dizains. Ar Geneo jūs iegūsiet nevainojama izskata logus, ar vienkāršiem un estētiskiem profiliem. Virsma ir gluda un viegli kopjama. Logi ir pieejami vairākās krāsās.

 

Šie logu veidi ir aprīkoti ar trīskāršajām stikla paketēm un gandrīz visos gadījumos ar termo-starplikām.

Logi ar 70mm un 60mm profiliem

60-70.jpg

Logi ar 60mm vai 70mm profiliem no REHAU ir ekonomiska alternatīva. Šie logi parasti tiek izgatavoti ar dubultajām stikla paketēm, bet, lai panāktu lielāku U-vērtību, tiek izgatavoti ar trīskāršajām stikla paketēm. 70mm sistēmai Uf sasniedz 1,3 W/m2K, kā rezultātā Uw vērtība ir starp 1,0-1,2 W/m2K.


60mm un 70mm logu profili nesniedz visas Geneo priekšrocības, toties tos var uzstādīt par zemākām izmaksām. To ieteicams ņemt vērā, ja logi paredzēti, piemēram, vasaras mājā, garāžā, industriālā vai sabiedriskā ēkā, kur ir mazākas siltumnoturības prasības.

Kas ir U-vērtība?

u-value.jpgU-vērtība ir siltumizolācijas koeficients, kas parāda siltuma zudumu durvīm, logiem vai stikla paketēm. Tas ir enerģijas daudzums, kas tiek zaudēts caur 1m2 lielu apskatāmo virsmu. Logam ir 3 dažādas U-vērtības:


Uf - U-vērtība rāmim
Ug - U-vērtība stikla paketei
Uw - U-vērtība logam, kā vienībai (rāmis + stikls)

 

Kopējā Uw vērtība ir atkarīga no Uf un Ug vērtību svērtās summas. Jo Uw ir zemāks, jo siltuma izolācija ir labāka un tas nozīmē, ka siltuma zudumi ir mazāki.

Ventilācija un modernie logi

ventilation.jpgModernie logi noslēdzas ļoti cieši. Šāda hermētiskuma dēļ regulāra telpu vēdināšana ir ļoti būtiska labam klimatam telpās:

- Tiek regulēta temperatūra un gaisa mitrums telpās;

- Telpā tiek ielaists svaigs gaiss;

- Samazinot mitrumu gaisā, samazinās kondensāta un pelējuma sēnītes iespēja.


Lai nodrošinātu efektīvāku ventilāciju, ēkā ir jābūt ventilācijas iekārtai, kas pievada telpām āra gaisu un izvada no tām pieelpoto gaisu, vienlaikus paredzot apmainītā gaisa siltuma paturēšanu telpās. Pateicoties šādai regulācijai, dzīvojamās telpas tiek vēdinatas un siltums nav zudis.

Formas, krāsas un vēl...

shapes-colors.jpgJa jums ir idejas, mums ir tehniskais risinājums. Vēl jo vairāk - mēs palīdzēsim panākt optimālu dizainu, ar kuru jūs jutīsieties komfortabli šobrīd un nākotnē. Mums ir vairākas iespējas, lai realizētu jūsu ieceres logu dizainā:


1) Krāsas. Mēs piedāvājam desmitiem koka dekorus jūsu logiem vai jebkuru krāsu pēc RAL kataloga.

 

2) Formas. Modernajā arhitektūrā liela loma ir neparastām formām, tieši to mēs varam piedāvāt.

 

3) Šproses. ALTEHS var piedāvāt 2 veidu šproses, kas tiek līmētas uz stikla virsmas un vairāk nekā 20 veidus šproses, kas tiek montētas stikla paketes iekšpusē.

 

Turklāt ALTEHS var aprīkot logus ar šādiem elementiem:

 

- Palodzēm;

 

- Iekšējām un ārējām žalūzijām;

 

- Insektu tīkliem;

 

- Dažādiem stikla veidiem ( skatīt sadaļā "stikla paketes")

 

Šīs visas iespējas var iekļaut arī vienā logā.

 
Privātmāja Cēsīs, Latvijā. Saules aizsardzības stikli ar formulu 70/40. PVC logi ar koka dekoru.
Logi daudzstāvu ēkā Brīvības ielā, Rīgā. Logi izgatavoti pielāgojoties ēkas arhitektūrai.
Bīdāmās PVC durvis sabiedriskā iestādē, Cēsīs, Latvijā.
PVC starpsienas pārtikas uzņēmuma birojā Cēsīs, Latvijā.
PVC logi viesnīcas ēkai, kas ir liela izmēra, verami, liekti, ar šprosēm un ar pelēku laminējumu.
PVC logi viesu mājai. Limbažu rajons, Latvija.
Ziemas dārzs, kas izveidots kafejnīcas paplašināšanai. Melturi, Latvija.
Logi jaunam dvīņu māju kompleksam. Cēsis, Latvija.
Daudzdzīvokļu mājas siltināšanas projekts. Logi ražoti no Rehau Geneo profila. Cēsis, Latvija.
Ieejas bloks sabiedriskā iestādē, Cēsīs, Latvijā.
© 2009 "ALTEHS" SIA